GİMAT 13. Blok Numara 367-368 Macunköy, 06374 Yenimahalle/Ankara
+90 312 397 14 12
gurlertemizlik2002@hotmail.com

Temizlikte öncü kuruluş...

Sağladığımız nihai maliyet ekonomimizle, kalite / fiyat oranımızla, satış sonrası hizmetlerimizle, periyodik eğitim programlarımızla, sorunlarınıza getireceğimiz pratik çözümlerimizle her an ve daima yanınızdayız.
İşte bu yüzden biz sektörün uzmanıyız...

El VE VUCUT HİJYENİ

El ve Vucut Hijyeninden, Çamaşır yumuşatıcısına sıvı sabuna, bulaşık deterjanından çamaşır suyuna kadar tüm temizlik ürün kategorisinde 30’luk bidon anbalajları ile ekonomik ve büyük boy çözüm sunuyıruz.

GIDA HİJYENİ

Gıda Hijyeni, El ve Vucut Hijyeninden, Çamaşır yumuşatıcısına sıvı sabuna, bulaşık deterjanından çamaşır suyuna kadar tüm temizlik ürün kategorisinde 30’luk bidon anbalajları ile ekonomik ve büyük boy çözüm sunuyoruz.

HALI BAKIMI

Halı Bakımı El ve Vucut Hijyeninden, Çamaşır yumuşatıcısına sıvı sabuna, bulaşık deterjanından çamaşır suyuna kadar tüm temizlik ürün kategorisinde 30’luk bidon anbalajları ile ekonomik ve büyük boy çözüm sunuyoruz.

YER BAKIMI

Yer Bakımı, El ve Vucut Hijyeninden, Çamaşır yumuşatıcısına sıvı sabuna, bulaşık deterjanından çamaşır suyuna kadar tüm temizlik ürün kategorisinde 30’luk bidon anbalajları ile ekonomik ve büyük boy çözüm sunuyoruz.

MUTFAK GURUBU

Mutfak Gurubu, El ve Vucut Hijyeninden, Çamaşır yumuşatıcısına sıvı sabuna, bulaşık deterjanından çamaşır suyuna kadar tüm temizlik ürün kategorisinde 30’luk bidon anbalajları ile ekonomik ve büyük boy çözüm sunuyoruz.

GENEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Genel Temizlik Ürünleri, El ve Vucut Hijyeninden, Çamaşır yumuşatıcısına sıvı sabuna, bulaşık deterjanından çamaşır suyuna kadar tüm temizlik ürün kategorisinde 30’luk bidon anbalajları ile ekonomik ve büyük boy çözüm sunuyoruz.

ÇAMAŞIR GURUBU

Çamaşır Gurubu, El ve Vucut Hijyeninden, Çamaşır yumuşatıcısına sıvı sabuna, bulaşık deterjanından çamaşır suyuna kadar tüm temizlik ürün kategorisinde 30’luk bidon anbalajları ile ekonomik ve büyük boy çözüm sunuyoruz.